O nás

Vitajte na stránke BytyBezRealitky.sk

Tešíme sa Vašej návšteve. Pomáhame ľuďom, ktorí nemajú záujem využiť služby realitných kancelárií, pri kúpe a predaji ich nehnuteľnosti.

U nás nájdete ponuky nehnuteľností na predaj priamo od vlastníkov . Sústreďujeme sa na objekty určené hlavne na bývanie, teda na byty, apartmány, ateliéry, domy a stavebné pozemky.

Našou prioritou je rýchly a efektívny predaj a tiež nákup Vašej nehnuteľnosti. Chceme, aby ste za úkony spojené s predajom a kúpou objektu zaplatili primeranú sumu bez vysokej provízie realitnej kancelárie.  

Okrem účelnej inzercie nehnuteľnosti vám ponúkame videonávod ako efektívne spropagovať, nafotiť a pripraviť Vašu nehnuteľnosť na predaj. Poradíme Vám ako osloviť toho správneho záujemcu o Vašu nehnuteľnosť.

K dispozícii je aj videonávod ako zabezpečiť procesy potrebné k úspešnému predaju či kúpe nehnuteľnosti a tiež zoznamy znalcov, advokátov a notárov, ktorých služby môžete v prípade potreby využiť. Pomôžeme Vám aj v otázkach financovania nehnuteľnosti.

 

Naším cieľom je ušetriť váš vzácny čas a peniaze !

 

 

Myšlienka vytvorenia stránky vznikla v roku 2016, keď sme od klientov čoraz častejšie počúvali:

  • aké obrovské sumy provízii pri nákupe nehnuteľnosti museli zaplatiť realitnej kancelárii
  • aké slabé služby za tieto peniaze dostali
  • aká bola neznalosť niektorých realitných maklérov o údajoch a parametroch predávanej nehnuteľnosti
  • aké zavádzajúce informácie dostali od niektorých realitných maklérov
  • koľko obhliadok museli zbytočne absolvovať, lebo nemali k dispozícií reálny obraz o nehnuteľnosti
  • koľkých duplicitných obhliadok tej istej nehnuteľnosti sa museli zúčastniť, lebo realitný maklér tvrdil, že „ toto je iná nehnuteľnosť “
  • prečo boli nespokojní s postupom realitnej kancelárie.

Preto sme sa rozhodli vytvoriť stránku, ktorá by pomohla kupujúcim uľahčiť proces hľadania želanej nehnuteľnosti a tiež predávajúcim efektívne a rýchlo predať svoju nehnuteľnosť pri oveľa nižších nákladoch, ktoré by inak zaplatili realitnej kancelárii.

Tím BytyBezRealitky.sk vedie  Radovan Strenk.

 

Našim úspechom je vaša spokojnosť !